14 C
Tirana
04/06/2020
Home Tags Trajner

Tag: trajner

Bayern me fat, trajneri i ri është para syve! Gati për...

Bayern Munchen nuk ka patur fat me trajnerët vitet e fundit. Klubi bavarez nuk mund të bazohet më te rikthimet e bujshme të legjendës...

Trajneri i ri, Bayern merr refuzimin e dytë

Massimiliano Allegri ishte i pari i cili refuzoi stolin e Bayern-it sot. Të paktën kështu shkruajnë mediat italiane. Pas shkarkimit të kroatit Niko Kovac,...

Euro 2020/ Shqipëria fitoi? Deschamps komenton suksesin e kuqezinjve

Fitorja e Shqipërisë kundër Islandës nuk gëzoi vetëm tifozët shqiptarë. Edhe në Francë kjo u prit me pozitivitet të madh. Trajneri i “Gjelave” Didier...

Video/ Reja: Te Franca çdo lojtar e bën diferencën, por nuk...

Trajneri Edi Reja është i përqendruar te dy takimet e radhës të vlefshme për kualifikueset e Euro 2020 më 7 dhe 10 shtator, e...

Euro 2020/ Trajneri Deschamps: E respektojmë Shqipërinë, janë ende në garë

Trajneri i Francës Didier Deschamps ka bërë publike listën me 23 futbollistë që ai ka grumbulluar për dy takimet kualifikuese të Euro 2020, më...

Chelsea shumë pranë zyrtarizimit të trajnerit të ri

Chelsea është shumë pranë zyrtarizimit të trajnerit të ri. Në Angli, mediet shkruajnë se në stol do të ulet Frank Lampard. Ish futbollisti i...

E papritur/ Trajneri Skënder Gega largohet nga Partizani

Skënder Gega nuk do të jetë më trajneri i skuadrës së Partizanit. Ai udhëhoqi ekipin drejt fitimit të titullit kampion në këtë sezon, duke...

Gjithçka drejt zyrtarizimit, Edy Reja pritet të jetë trajneri i ri...

Emri i tij ishte më i përfoluri për pankinën e Kombëtares shqiptare dhe tashmë duket se presidenti i FSHF-së, Armando Duka, ka rëndë dakord...

Të gjithë “sy e vesh” për trajnerin e ri, Duka: Javën...

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, sot ka marrë pjesë në inagurimin e një fushe sportive në kopshtin “Ismet Sali Bruçaj” në...

Pas shkarkimit nga pankina e Kombëtares shqiptare, Panucci merr në drejtim...

Pak ditë pas shkarkimit të tij nga pankina kuqezi, trajneri Christian Panucci është vendosur në krye të skuadrës B të ekipit të Romës, për...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!