23/01/2020
Home Tags Tuneli i kalimashit

Tag: tuneli i kalimashit

Video/ Panik në tunelin e Kalimashit, rrokulliset goma e makinës dhe...

Një video po qarkullon së fundmi në rrjetet sociale, teksa bie në sy një fenomen i pazakontë. Një shtetas nga Kosova ka xhiruar momentin kur...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!