23/01/2020
Home Tags Turjan Hyska

Tag: Turjan Hyska

Eljo Hyska zyrtarisht deputet, Turi dhe Orinda e urojnë publikisht: Rruga...

Eljo Hyska, kreu i FRESSH nga sot është bërë pjesë e Kuvendit të Shqipërisë, si deputeti më i ri i shtuar së fundmi. Pas betimit...

10 lëvizjet ‘e bujshme’ të 2018 në tregun e medias, aty...

2018-ta ka qenë viti me lëvizje të bujshme të gazetarëve në mediat shqiptare.  Nga moderatorët e programeve politike, te ata të showbizit, kanë lëvizur...

Balla në kërkim të alibive, përdor Turjan Hyskën për të mohuar...

Moderatori Turjan Hyska ka lejuar që imazhi i tij të përdoret si alibi nga Taulant Balla, kreu i Grupit Parlamentar të PS, i cili...

Sezoni i ri televiziv, Klan prezanton programin që do rivalizojnë me...

Gjatë kësaj vere ishin të shumta lëvizjet e gazetarëve dhe moderatorëve. Një nga lëvizjet e bujshme ishte largimi i Turjan Hyskës nga ‘Vizion Plus’,...

Pas Turjan Hyskës dhe Orinda Huta largohet nga Vizion Plus

Me afrimin e muajit shtator, që shënon dhe nisjen e sezonit të ri televiziv, televizionet e mëdha në vend duket se po nxitojnë të...

Pagë e nivelit të Fevziut, Çanit, Gjebreas e Mamaqit? Turian Hyska...

Lëvizja e Turjan Hyskës në Klan bëri bujë në media. Tashmë ai e ka konfirmuar zyrtarisht se do të jetë pjesë e Klanit dhe...

Largimi nga Vizion Plus, flet Turjan Hyska: Puna me Sokol Ballën?...

Turjan Hyska u largua së fundmi nga Vizion Plus, televizioni punoi për vite me radhë, për t’u transferuar te Tv Klan. Në një intervistë...

Turjan Hyska të shtunave në Klan, nxjerr “jashtë loje” Ermal Mamaqin

Është folur shumë këto kohë lidhur me ndryshmet e mundshme që do të kenë televizionet shqiptare në programacion me nisjen e sezonit të ri...

La Vizionin për Klanin, Turjan Hyska tregon detajet: U mallëngjeva kur...

Ikja e moderatorit Turjan Hyska nga Vizion Plus në Klan Plus bëri bujë në media. Këngëtari la median për të cilën kishte punuar për 14...

U largua nga Vizion Plus, Turjan Hyska: Në Shqipëri është pothuajse...

Turjan Hyska ka reaguar sot për largimin nga televizioni Vizion Plus, ku ai qëndroi për 14 vite dhe realizoi më shumë se 13 programe....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!