31 C
Tirana
08/07/2020
Home Tags Ulsi Manja

Tag: Ulsi Manja

“Mungoi prej angazhimeve”, Voltana Ademi përgënjeshtron Ulsi Manjën: Demagogji për të...

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka hedhur poshtë deklaratën e kreut të Komisionit Parlamentar të Ligjeve, Ulsi Manja se ishte ftua,r por nuk...

Debati për anëtarin e dytë, Manja akuza Metës: Interpretimi i presidentit...

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja ka akuzuar presidentin Ilir Meta se me interpretimin e tij për emërimet e kandidatëve në Gjykatën Kushtetuese...

Takimi me Komisionin Hetimor, Manja zbardh takimin me ‘Venecian’: Si do...

Kreu i Komisionit Hetimor, Ulsi Manja ka zbardhur takimin që zhvilloi sot me delegacionin e Komisionit të Venecias lidhur me kushtetutshmërinë e dekretit të...

Manja mbaron falënderimet për Metën dhe prezanton akuzën e re ndaj...

Kryetari i Komisionit Hetimor Parlamentar, Ulsi Manja, i cili dje falenderoi përzemërsisht disa herë presidentin Ilir Meta për prezencën e tij, ka deklaruar se...

I bën ‘gjyqin’ Metës, kreu i Komisionit Hetimor u kap në...

Komisioni Hetimor që është ngritur posaçërisht për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka nisur sot në orën 10.00. I pranishëm në këtë Komision ka...

Betohet kryebashkiaku i PS që doli në përgjimet e Bild, i...

Është kryer sot konstituimi i Këshillit Bashkiak të Lezhës, si dhe Kryetari i ri i Bashkisë, Pjerin Ndreu. Gjatë ceremonisë, i pranishëm ishin ministri i...

Dibër/ Imeraj betohet me flamurin britanik. Ulsi Manja bojkoton ceremoninë

Te marten është konstituuar Këshilli Bashkiak i Dibrës si dhe u betua kryetari i ri i bashkisë, Dionis Imeraj, i dalë nga votimet e...

Ish-deputeti paralajmëron: Fakte tronditëse do dalin për Ulsi Manjën dhe shokët...

Ish-deputeti i LSI, Endrit Braimllari i ftuar në rubrikën “Opinion” ka paralajmëruar se fakte tronditëse do të dalin për Ulsi Manjën dhe persona të...

Manja në mbledhjen e Komisionit: Tre muaj hetim të plotë mbi...

Komisioni Hetimor Parlamentar për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta është mblidhur këtë mesditë në mbledhjen e parë, për të shqyrtuar kërkesën e deputetëve socialistë. Kuvendi...

Ish-deputeti paralajmëron Ulsi Manjën: Dosja ‘184’ nuk do të hetohet nga...

Për ish-deputetin e LSI-së, Endrit Braimllari, Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta është një grup i strukturuar kriminal. Braimllari risjell faktin se kreu...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!