11 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags United

Tag: united

Klopp ka probleme me të, United i merr rekordmenin Liverpool-it?

Mohamed Salah duket se do të transferohet te Manchester United. Kjo mund të jetë lëvizja e bujshme e merkatos së verës. Lajmi vjen nga...

Zbulohet arsyeja pse Lukaku la United për Interin

Romelu Lukaku në verë ishte blerja më e bujshme e Interit, i transferuar nga Manchester United. Arsyeja kryesore pse sulmuesi belg u largua nga...

Haaland tërhiqej nga United, por këshilla e babait ishte epike!

Erling Haaland ka patur mundësi të transferohej te Manchester United, por në janar ai zgjodhi Borussia Dortmund-in. Ka qenë babai i tij ai i...

“Bruno Fernandes do të bëhet legjendë e Manchester United-it”

Diego Dalot e adhuron lojtarin e ri të Manchester United-it, shokun e tij të skuadrës, Bruno Fernandes. Ai së fundmi ka folur për bashkëkombësin...

VIDEO: United i jep një shpullë golash LASK-ut, Basel shokon gjermanët

Manchester United sot fitoi 5-0 në fushën e LASK Linz dhe me këtë fitore “Djajtë e Kuq” janë me një këmbë në raundin tjetër...

Man. United fiton derbin, Guardiola nuk ka shans për hakmarrje

Nuk ka hakmarrje nga Pep Guardiola. Manchester United sot fitoi 2-0 kundër Manchester City në Old Trafford. “Djajtë e Kuq” kishin një strategji fantastike...

United bën tris në FA Cup ndaj legjendës Rooney, shkëlqen Ighalo

Manchester United nuk pyet për ish-kapitenin Wayne Rooney. "Djajtë e kuq" sot mposhtën 3-0 Derby-n në FA Cup me lehtësinë më të madhe. Skuadra e...

Interi përmbys Ludogoretsin, United feston me 5 gola

Interi sot përmbysi Ludogoretsin 2-1 në Europa League duke fituar edhe ndeshjen e dytë ndaj bullgarëve. Ekipi zikaltër e pati të vështirë të motivohej...

Dy klube angleze duan lojtarin e Juves, “Zonja” i dribloi me...

Ole Gunnar Solskjaer po ndjek me kujdes mesfushorin e Juventusit, Blaise Matuidi. Tekniku i "Djajve të kuq" do një senator në mesfushë dhe francezi...

Pogba më pranë se kurrë, Juventusi bën një ofertë “montruoze”

Juventusi gjithmonë e ka seriozisht në merkato, sidomos për një yll si Paul Pogba. Drejtuesit e klubit bardhezi duan ta kthejnë në Torino mesfushorin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!