34 C
Tirana
03/08/2020
Home Tags Valdrin Pjetri

Tag: Valdrin Pjetri

Krimi në Shkodër dhe rasti i Valdrin Pjetrit, Bushati: Modeli ynë...

Ish ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati prej kohësh nuk i kursen dozat e kritikave ndaj qeverisë dhe partisë ku bën pjesë, PS-së. Duke folur për...

“Këmba e mbarë” e Valdrin Pjetrit

Nga sot (e premte), ‘ngrin’ edhe Bashkia e Vorës. Komisioni Qendror i Zgjedhjeve vendosi në mënyrë unanime, me pesë vota pro, shkarkimin e kreut të...

Denoncimi i Pjetrit, Kajmakut dhe Babanit, PD: Prokuroria nuk zbaton ligjin,...

Partia Demokratike akuzon Prokurorinë se nuk zbaton ligjin për të dhënë informacion, lidhur me zyrtarët e bashkisë të dalë nga listat e 30 qershorit,...

Zëvendësimi i Valdrin Pjetrit në Kryesinë e PS, kush janë katër...

Partia Socialiste pritet të vendosë emrin e ri që do të zëvendësojë Valdrin Pjetrin pas dorëheqjes, si kreun politik për Qarkun e Shkodrës. Këtë post...

PS mbledh sot Kryesinë, kush përflitet për zëvendësimin e Valdrin Pjetrit...

Partia Socialiste pritet të mbledhë sot Kryesinë. Në këtë takim, pritet të diskutohet për zëvendësimin e Valdrin Pjetri në qarkun e Shkodrës, i cili dha...

“I dënuar në Greqi”, PD: Rama ka bekuar fshehjen e precedentit penal...

Partia Demokratike ka hedhur sërish akuza ndaj Agim Kajmakut, kryebashkiakut të Vorës si person me precedent të mëparshëm penal në Greqi, dënime sipas PD...

I dënuar në Greqi? Rasti i Valdrin Pjetrit ishte “leksion” për...

Pas Valdrin Pjetrit, Partia Demokratike i ka kërkuar Prokurorisë sot me anë të një kërkese të nisë hetimet për një tjetër kryebashkiak të PS, të...

Mesi pas tërheqjes së Pjetrit: SPAK dhe BKH do kenë shumë...

Deputetja e Partisë Socialiste në qarkun e Shkodrës, Senida Mesi, ka paralajmëruar se do të jenë këshilltarët socialistë që do të vendosin se kush...

Fjala e Edi Ramës në ‘varrimin’ politik të Valdrin Pjetrit

I njëjtë me Mark Antonin në fjalimin e varrimit të Çezarit u shfaq Edi Rama në postimin e tij pas dorëheqjes së kandidatit për...

Sherr në PS për shkak të Valdrin Pjetrit, çfarë ndodhi në...

Dega e Partisë Socialiste në Shkodrë ka bërë një mbledhje ku ka diskutuar në lidhje me dënimin e Valdrin Pjetrit dhe akuzave të Partisë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!