18 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Vape

Tag: vape

Rama sjell opinionin e Kastriot Çaushit: Teatri aktual i amortizuar, spektatori...

Kryeministri Edi Rama i është rikthyer çështjes së prishjes së Teatrit Kombëtar. Ai ka sjellë për ndjekësit e tij opinionin e Kastriot Çaushit. “Aktori i...

Tabela/ I nxehti ekstrem mbi 41 gradë, si pritet të jenë...

Prej fundjavës, temperaturat e ajrit kanë shënuar një rritje ekstreme në të gjithë territorin e vendit. Kështu, në disa qytete, përfshirë edhe Tiranën termometri...

Temperaturat e larta rrezikojnë shëndetit mendor

Temperaturat e larta sjellin çrregullim të neutransmetuesve, duke sjellë rëndim të gjendjes fizike dhe psikologjike, për pasojë kjo është periudha kur problemet e shëndetit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!