28/01/2020
Home Tags Vau i Dejes

Tag: Vau i Dejes

PD: Nuk ka çelje të negociatave me BE, Rama qeveris vendin...

Sekretari i Përgjithshëm i PD-së Gazment Bardhi deklaroi se asnjë propagandë nuk e fsheh të vërtetën skandaloze të Edi Ramës, njeriu që futi krimin...

“I dënuar në Itali dhe Maqedoninë e Veriut”, ç’ka deklaruar Mark...

Partia Demokratike i kërkoi sot Prokurorisë të nisë verifikimin e Mark Babanit të Bashkisë së Vaut të Dejës, i dalë nga zgjedhjet e 30...

“Në Vaun e Dejës fletët e votimit u falsifikuan”, anëtari i...

Anëtari i KQZ, Bledar Skënderi i është përgjigjur sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi, i cili një ditë më parë deklaroi se...

Përplasjet për KZAZ-në, arrestohen 14 persona në Vaun e Dejës, në...

Pas tensioneve të mbrëmshme në KZAZ-në në Bushat të Vaut të Dejës, policia ka vënë në pranga 14 persona, 3 po ndiqen në gjendje...

Rama në Vaun e Dejës, deputeti nxjerr foton: Takimi zgjati vetëm...

Kryeministri Edi Rama ishte paraditen e sotme në Veri të vendit. Ai u ndal fillimisht në zonën e Vaut të Dejës, por deputeti i...

Prokuroria merr të pandehur ish-kryetarin e Bashkisë, akuzohet për shpërdorim detyre

Prokuroria e Shkodrës ka njoftuar se ka marrë në cilësinë e të pandehurit, ish-kryetarin e bashkisë së Vaut të Dejës, Gjon Marku. Sipas prokurorisë,...

U vetëvar se e akuzuan padrejtësisht dhe e dhunuan. Shefi i...

“Fiks Fare” denoncoi mbrëmjen e së enjtes veprimet e Policisë së Vaut të Dejës, në shoqërimin e një 47-vjeçari, i cili pasi u lirua...

Basha vijon turin për protestën 27 janarit: 50 biznese mbyllen çdo...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, bëri përgjegjëse qeverinë për varfërinë dhe humbjen e shpresës tek shumica e shqiptarëve, të cilët nuk kanë më...

Bllokoi rrugën me kopenë e dhive, policia shoqëron në komisariat fermerin

Policia e Vaut të Dejës ka shoqëruar për në komisariat një fermer, i cili bllokoi rrugën Shkodër-Lezhë me një kope dhish. Lush Ndoci është shoqëruar...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!