31 C
Tirana
19/09/2020
Home Tags Veze

Tag: veze

Kok’ vezë

Një majmun i llojit “Macaques Barbary” eksploron ambientin e zbukuruar për Pashkët, nga rojet e tyre në Bler Drummond Safari Park, në afërsi të...

Goditi Ramën me vezë, Endri Hasa: Nuk ishte e vështirë ta...

Deputeti i Partisë Demokratike, Endri Hasa, i cili goditi Kryeministrin Edi Rama me vezë në Kuvend shprehet se aktin në fjalë do ta ribënte...

“E paskan vrarë kohën koteceve”, Berisha i përgjigjet Ramës: Ato vezë...

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur kreut të qeverisë, Edi Rama, pasi ky i fundit ironizoi incidentin e ndodhur sot në Kuvend. Pasi u qëllua...

Video/ Tension në Kuvend, deputeti i PD godet Ramën me vezë;...

Tensionohet situata në Kuvend. Deputeti i PD, Endri Hasa ka qëlluar me vezë kryeministrin Rama, sapo ka marrë fjalën në foltore, por menjëherë kanë ndërhyrë...

Studimi, një vezë në ditë mban doktorin larg

Një studim, kryer në mbi gjysëm milioni njerëz në Kinë, sugjeron se një vezë në ditë mund të ulë rrezikun e sëmundjeve të zemrës. Ekspertët...

Shkencëtarët: Në të ardhmen fëmijët do lindin ndryshe; mostrat e lëkurës...

E ardhmja e të qenit prind mund të shohë një ndryshim të madh, pasi shkencëtarët dhe ekspertët e etikës kanë një parashikim befasues për...

Hani një vezë në ditë dhe do të keni këto përfitime...

Veza përmban shumë vitamina ndaj këshillohet si një ndër ushqimet më të shëndetshme., ajo përmban gjithashtu dhe minerale. Nëse ju e konsumoni vezën çdo...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!