19 C
Tirana
26/05/2020
Home Tags Vezhgues

Tag: vezhgues

Bushati zgjidhet kryetar i misionit vëzhgues të OSBE-së në zgjedhjet parlamentare...

Ditmir Bushati u zgjodh kryetar i misionit vëzhgues të Asamblesë Parlamentare të OSBE në Bjellorusi për zgjedhjet parlamentare të 17 nëntorit. Misioni përbëhet nga...

Basha falënderon vëzhguesit ndërkombëtarë: Vërtetuan të gjitha denoncimet tona

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka falënderuar vëzhguesit e ODIHR, të cilët vërtetuan se votimet ishin të paligjshme. Në konferencë për shtyp, lideri...

Sqarimi i presidentit të autoriteteve lokale të Kie: Nuk vëzhgojmë zgjedhje...

Presidenti i kongresit të autoriteteve lokale dhe rajonale të Këshillit të Evropës, Anders Knape ka sqaruar arsyet se përse u morr vendimi për mosdërgimin...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!