21 C
Tirana
30/05/2020
Home Tags Viceo

Tag: viceo

Video me ‘pullë të kuqe’ dhe ngacmoi seksualisht 15-vjeçaren, arrestohet punonjësi...

Pas publikimit të një video me “pullë të kuqe” në media, është arrestuar menjëherë punonjësi i policisë së Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti. Lajmi është...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!