26 C
Tirana
06/08/2020
Home Tags Vjedhje votash

Tag: vjedhje votash

Birn tregon si u vodhën votat në 2017; arrestimet e komisionerëve...

Partia Socialiste fitoi zgjedhjet parlamentare të vitit 2017 me një rezultat historik, duke marrë 48% të votave në rang kombëtar dhe duke siguruar maxhorancën...

Gazeta Gjermane BILD ‘ekzekuton’ Ramën: Shqipëria, vendi në duart e një...

Gazeta më e madhe në Gjermani BILD ka botuar sot një speciale për Shqipërinë ku e konsideron kryeministrin Edi Rama 'një gangster' dhe Shqipërinë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!