24 C
Tirana
27/05/2020
Home Tags Vladimir Mara

Tag: Vladimir Mara

KPK konfirmon në detyrë Vladimir Marën, prokurorin e dosjes 339

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin e Prokurorisë të Krimeve të Rënda në Tiranë, Vladimir Mara. Vlerësimi i tij është bërë...

Vetingu/ Prokurori i Dosjes 339 del i pastër

Prokurori i Krimeve të Rënda, Vladimir Mara, ka dalë sot në seancën dëgjimore përpara KPK-së. Mara është njëri prej kandidatëve për SPAK, dhe gjithashtu...

Prokuroria përpjekje për të censuruar mediat, urdhëron ndalimin e publikimit të...

Dy prokurorët e Krimeve të Rënda, Vladimir Mara dhe Dritan Prençi kanë nxjerr mesditën e sotme një urdhër që i ndalon mediave shqiptare që...

Lista/ Alaudin Malaj, Eugen Beci dhe Elisabeta Imeraj; 36 prokurorë dhe...

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka publikuar listën me 36 prokurorë dhe gjyqtarë që do t’i nënshtrohen së shpejti procesit të vetting-ut. Në listë...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!