28/02/2020
Home Tags Vlore

Tag: Vlore

Plazh në shkurt, Blendi Fevziu sfidon të ftohtin në Dhërmi

Moderatori Blendi Fevziu e ka treguar vazhdimisht se pasioni i tij më i madh janë udhëtimet. Këtë fundjavë, gazetari i njohur nuk ka shkuar shumë...

Gazment Bardhi, takime në Vlorë: Rama ju ka shfrytëzuar, ndryshimi çështje...

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, sot ka patur një zhvillim me bazën e partisë në Vlorë. Ai ka shpërndarë foto nga...

Atentati në Vlorë/ Disa persona të shoqëruar, gjendet e djegur makina...

Policia e Vlorës ka shoqëruar 10 persona në lidhje me sulmin me armë të ndodhur në mbasditen e djeshme ku u plagosën me automatik...

U arrestua pasi hapi zjarr ndaj RENEA-s, Xhevair Jonuzi renditej në...

Policia e Vlorës ka njoftuar se sot ka arrestuar Xhevair Jonuzin, i cilësuar si një person i shumëkërkuar dhe me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Gjatë...

E FUNDIT: Merr flakë një automjet në Vlorë, policia në vendngjarje

Një automjet ka marrë flakë në lagjen 10 korriku të qytetit të Vlorës. Makina e shtetasit B.B dyshohet se ka marrë flakë për shkak...

Vlorë/ Koha e keqe, vështirësi për lëvizjen e mjeteve lundruese

Reshjet e shumta dhe koha e keqe kanë krijuar probleme në lundrim për tragetet dhe anijet në qytetin e Vlorës. Autoritetet lajmërojnë se lundrimi detar...

Nga Shpëtim Gjika te tokat në bregdet, cilat janë dosjet e...

Makina e prokurorit pranë Gjykatës së Shkallës së parë Vlorë, Albert Kuliçi është hedhur në orë gjatë orëve të natës së mbrëmshme. Ngjarja ka ndodhur...

Shpërthim gjatë natës në Vlorë, i vihet tritol makinës së prokurorit

Një shpërthim tritoli ka ndodhur gjatë natës së mbrëmshme në qytetin e Vlorës. Sipas të dhënave të para, një sasi eksplozivi ka shpërthyer në automjetin...

Shpërthim me lëndë plasëse në 03.00 të mëngjesit në Vlorë, detajet...

Një shpërthim me lëndë plasëse është shënuar në orët e para të ditës së sotme në Vlorë. Sipas të dhënave të para nga policia,...

Ishte i dënuar në Itali, sekuestrohet pasuria e vlonjatit me vlerë...

Është sekuestruar pasuria  me vlerë rreth 500 000 euro në Vlorë, pasi dyshohet sipas policisë së është përfituar nga veprimtaria kriminale e pastrimit të...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!