12 C
Tirana
02/06/2020
Home Tags Voltana Ademi

Tag: Voltana Ademi

Mjeku dhe efektivi i FNSH me koronavirus, Ademi thirrje Ramës: Shto...

Në Shkodër u regjistruan raste të reja me koronavirus të dielën, dy prej të cilëve ishin personel në institucione publike. Një mjek i Ranimacionit...

Shkodra ‘vatër’ COVID-i, Ademi letër Prefektit: Më përfshi në vendimmarrje, të...

Kryebashkiakja e Shkodrës i dërgoi një kërkesë publike Prefektit të Shkodrës dhe Komisionit për Mbrojtjen Civile në këtë qytet, që të shtojnë masat për...

COVID-19 në Shkodër, Ademi telefonon Manastirliun dhe i dërgon 6 kërkesa...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademia ka zbardhur një telefonatë që zhvilloi me Ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, lidhur me situatën e krijuar...

“Erdhi për të sulmuar shkodranët”, Lleshaj i përgjigjet Ademit: Kryetare pa...

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj reagoi pas deklaratave të kryebashkiakes së Shkodrës Voltana Ademi, që u shpreh më herët gjatë ditës se “Lleshaj ishte...

“Dështimin e tij po përpiqet t`ua hedhë shkodranëve”, Voltana Ademi: Rama...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademia në një dalje për mediat akuzoi kryeministrin Rama se “dështimin e tij për menaxhimin e situatës” po...

“30 qershori i pavlefshëm”, Gjykata Kushtetuese pranon padinë e Voltana Ademit...

Gjykata Kushtetuese ka pranuar të shqyrtojë vlefshmërinë e zgjedhjeve lokale të 30 qershorit 2019. Ademi depozitoi në korrik kallëzimin penal për ligjshmërinë e zgjedhjeve të...

Voltana Ademi ‘thyen’ bojkotin, për herë të parë në mbledhjen e...

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka ‘thyer’ bojkotin dhe ka marrë pjesë në mbledhjen e Këshillit Bashkiak. Në këtë mbledhje, Ademi merr pjesë për...

Bashkia Shkodër nderon figurat e sportit shkodran, emrat e volejbollistëve që...

Bashkia Shkodër po nderon figurat kryesore të sportit shkodran në 100-vjetorin e Shoqnisë "Vllaznia". Radhën për mirënjohje dhe nderime e ka patur sporti i...

“Mungoi prej angazhimeve”, Voltana Ademi përgënjeshtron Ulsi Manjën: Demagogji për të...

Kryetarja e Bashkisë Shkodër, Voltana Ademi ka hedhur poshtë deklaratën e kreut të Komisionit Parlamentar të Ligjeve, Ulsi Manja se ishte ftua,r por nuk...

Fitorja në Shkodër, Rama tregon takimin me Voltana Ademin

Partizani fitoi në Shkodër kundër Vllaznisë me rezultatin 1-3. Një fitore që erdhi në minutat e fundit, por la shumë të kënaqur Drejtorin e...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!