29 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Voltana Ademi

Tag: Voltana Ademi

Fitorja në Shkodër, Rama tregon takimin me Voltana Ademin

Partizani fitoi në Shkodër kundër Vllaznisë me rezultatin 1-3. Një fitore që erdhi në minutat e fundit, por la shumë të kënaqur Drejtorin e...

PS kërkon zëvendësimin e Voltana Ademit, kandidati i parë refuzon ofertën

Nënkryetari i bashkisë së Shkodrës, Arben Gjuraj është shprehur për Politiko se do të refuzonte një propozim nga PS për te marre postin e kryebashkiakut,...

Plani i PS për Shkodrën: Zëvendësimi më çdo kusht i Voltana...

Mazhoranca socialiste është e vendosur për largimin e kryebashkiakes së djathtë, Voltana Ademi. Taulant Balla, kreu i grupit parlamentar të PS, deklaron se Këshilli...

Konstituohet Këshilli Bashkiak i Shkodrës mes tensioneve brenda dhe jashtë mbledhjes,...

Ka qenë një ditë e nxehtë me zhvillime ‘të nxehta’ sot për qytetin e Shkodrës. Këshilli i ri Bashkiak është konstituuar mes tensionesh dhe protestash...

Ademi: Unë do vazhdoj të jem kryebashkiake e Shkodrës, farsa që...

Në një dalje publike, kryetarja aktuale e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, duke falenderuar qytetarët shkodranë për shembullin që dhanë me rezistencën e tyre,...

Nënkryetar për Bashkinë Shkodër? Voltana Ademi: Jam në detyrë deri në...

Voltana Ademi, kryetarja e bashkisë së Shkodrës shprehet se është në detyrë deri ditën kur kreu i ri këtij organi do të bëjë betimin. Në...

Protesta e PD në Shkodër, PS ndërron në momentet e fundit...

Ka ndryshuar vendi për konstituimin e Këshillit Bashkiak në Shkodër, pak para se të nisë mbledhja e thirrur nga prefekti Çesk Millja. Fillimisht mbledhja u...

Akademiku parashikon ç’do ndodhë pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit: 13 tetori...

Akademiku dhe profesori Artan Fuga, në një status në rrjetet sociale parashikon se çfarë do të ndodhë pas dorëheqjes së Valdrin Pjetrit nga mandati...

Nuk ka ndër mend të lërë zyrën, kryebashkiakia Ademi intensifikon veprimet...

Kryebashkiakia Voltana Ademi duket e vendosur të mos e dorezoje postin e saj si qytetare e parë e Shkodrës për Valdrin Pjetrin e dale...

Profil/ Voltana Ademi, si kështjella e fundit

Nga bashkitë që kishte PD, e Shkodrës ka mbetur e fundit pa rënë. Ka lindur në fakt një rrethanë tjetër kompromentuese. Përpos 5-përqindëshit mjeran,...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!