23 C
Tirana
14/07/2020
Home Tags Voltana Ademi

Tag: Voltana Ademi

S’liron zyrën e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi flet për hapin...

Ndërsa pritet që Këshilli Bashkiak i Shkodrës të konstituohet në 21 gusht, Voltana Ademi, vazhdon të refuzojë lirimin e zyrës së bashkisë së Shkodrës...

Pas takimit me Borchardt, reagon sërish Voltana Ademi: 6 përqindëshat nuk...

Një ditë pas takimit me ambasadorin e OSBE, Bernd Borchardt ka reaguar sërish Voltana Ademi, kryetarja në detyrë e bashkisë së Shkodrës. Ajo është shprehur...

Padia në Kushtetuese, Ademi: Jam shantazhuar nga Sandër Lleshaj dhe Denar...

Kryetarja në detyrë e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi e ftuar në emisionin “Kjo javë” në “News 24” tha se të gjithë betejën e...

Ademi dorëzon padinë për 30 qershorin në Gjykatën Kushtetuese: Intitucionet të...

Kryebashkiakja e Shkodrës Voltana Ademi depozitoi sot në Gjykatën Kushtetuese kërkesën për mosnjohje të zgjedhjeve të 30 qershorit. Në një dalje për mediat, Ademi i...

Voltana Ademi dorëzon në Prokurori padinë për 30 Qershorin

Kryetarja e Bashkisë në Shkodër, Voltana Ademi njofton në rrjetet sociale se ka depozituar në Prokurori kallëzimin penal për votimet e 30 qershorit. Sipas Ademit,...

30 qershori/ Voltana Ademi kërkesë zyrtare KQZ: Për 10 ditë, dua...

Pas kërkesës zyrtare të PD, edhe kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi ka kërkuar nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve që t’i vihen në...

Voltana Ademi letër SHBA e BE në Shqipëri: Lëshoj bashkinë e...

Kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi u ka drejtuar një letër përfaqësive diplomatike të SHBA dhe vendeve të BE në Shqipëri. Teksa u bën...

Dhuroi pagën për shkollën e djegur në Shkodër, Voltana Ademi i...

Një ditë pas dëmtimit të ambienteve të shkollës “Shejnaze Juka” në Shkodër, ku mbështetës të Partisë Demokratike u përplasën me policinë, në përpjekje për...

Një marrëveshje tjetër PS – PD? Voltana Ademi: Larg qoftë

Voltana Ademi është kategorikisht kundër një marrëveshje të dytë Rama-Basha. Në emisionin Opinion, kryetarja e bashkisë së Shkodrës deklaroi se zgjidhja e krizës vjen...

Ademi: Mbyllet prej dy orësh një qendër votimi, komisionerët marrin kartat...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, ka denoncuar rastin e qendrës të votimit në Berdicën e Mesme, e cila sipas Ademit prej dy...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!