23/01/2020
Home Tags Vrasje ne Tirane

Tag: vrasje ne Tirane

I kamufluar me syze dhe kapele, kush është shkodrani që po...

Mbrëmë në Tiranë është parandaluar nga policia një ngjarje e rëndë kriminale. Një person kishte planifikuar të kryente një vrasje në rrugën “Bilal Xhaferi”, por...

Detaje nga vrasja te Liqeni Artificial, identifikohet viktima, i bënë atentat...

Zbardhen detaje të reja lidhur me ngjarjen e rëndë ndodhur pak minuta më parë në zonën e Liqenit Artificial në Tiranë. 62-vjeçarit Haxhi Baçinozi i...

Vrasja në Tiranë/ Publikohen fotot e viktimës dhe autorit të ngjarjes

Xhafer Mata, 31 vjeç, është autori i vrasjes së Xhuljeta Çunit, 19 vjeç. Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në zonën e ‘Don Boskos’, në...

Detaje nga vrasja në Tiranë/ Identifikohen viktima dhe autori; 31 vjeçari...

Kryeqyteti shqiptar është tronditur mëngjesin e sotëm nga një tjetër tragjedi. Një i ri ka qëlluar për vdekje me armë zjarri një vajzë dhe...

Vrasje me armë zjarri në Tiranë

Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Kinostudios’ ndërsa raportohet se viktima është një 40-vjeçar. Nuk dihen ende...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!