24 C
Tirana
23/09/2020
Home Tags Vrasje

Tag: vrasje

Vrau 33-vjeçarin në Durrës, arrestohet autori i dyshuar

Policia e Durrësit ka vënë në pranga autorin e dyshuar të vrasjes së 33-vjeçarit Idajet Dulla. Pas hekurave ka përfunduar shtetasi Arbër Kote, 26...

Arrestohet në Dubai Eldi Dizdari, i përfshirë në vrasjen e 2018-ës...

Eldi Dizdari, i përfshirë në vrajsen e 4 tetorit në ish-Bllok në 2018-ën dhe një nga të arrestuarit e operacionit të madh antidrogë të...

Ekzekutimi i Bujar Çelës/Autorët dogjën makinën pasi qëlluan me silenciator, dyshohet...

Bujar Çela, vëllai i Teo Çelës i cilë është në kërkim nga policia për vrasje dhe grabitje, u qëllua mëngjesin e sotëm me silenciator,...

Detaje nga vrasja në Elbasan/50-vjeçari është vëllai i Talo Çelës, i...

Detaje të reja janë zbardhur nga ekzekutimi i 50-vjeçarit Bujar Çela, i cili u qëllua mëngjesin e sotëm në Elbasan me 6 plumba nga...

Dy persona të maskuar ekzekutojnë një 50-vjeçar në Elbasan

Një 50- vjeçar është ekzekutuar në orët e para të mëngjesit të sotëm në Bradashesh të Elbasanit. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur rreth orës 05:45,...

Bathore/ Krim në familje, kunati vret me armë zjarri kunatën

Një krim në familje ka tronditur Tiranën pak minuta më parë. Sipas të dhënave paraprake, raportohet se kunati ka vrarë me armë zjarri kunatën e...

Pas dënimit në mungesë me 15 vite burg, Konjari letër Ambasadës...

Gjykata e dënoi me 15 vjet burg, por Domart Konjari vijon të jetë në arrati. Si e fitoi lirinë i akuzuari për një seri...

Detaje të reja nga vrasja e 33-vjeçarit, u qëllua me 14...

Policia ka zbardhur detaje të reja për vrasjen e 33-vjeçarit Klevis Kapllani, i cili u gjet mëngjesin e sotëm pa shenja jete në një...

Vritet një 33-vjeçar në Rrogozhinë, detajet nga policia: Rezulton i dënuar...

Një 33-vjeçar është gjetur i pajetë brenda një automjeti në Rrogozhinë, teksa dyshohet se i riu është vrarë me armë zjarri. Ngjarja ka ndodhur rreth...

I dënuar me 16 vite burg për vrasje, arrestohet në Rinas...

Arrestohet në Rinas një 54-vjeçari i shpallur në kërkim ndërkombëtar, i dënuar me 16 vite burgim për vrasje Sipas policisë, Adrian Hoxha (Haziz Hysa), i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!