14 C
Tirana
04/06/2020
Home Tags Vrasje

Tag: vrasje

Ky është i riu me dy mbiemra që u vra mbrëmë...

Një i ri mbeti i vrarë me armë zjarri mbrëmë pranë një lokali në zonën e ‘Astirit’ në Tiranë. 28-vjeçari nga Dibra u identifikua...

Masakroi kunatën në Paskuqan, zbardhet dëshmia e autorit: Isha i nxehur,...

Është zbardhur dëshmia e Erdet Çapokut, i cili masakroi nusen e vëllait ditën e sotme në Paskuqan. Në gjendje të rënduar psikologjike, Çapoku ka thënë...

Me atentate mafioze dhe dy gra të vrara/ Ky vit nuk...

Viti i ri 2020 ka nisur me ngjarje të rënda dhe tronditëse për opinionin publik. Vetëm në 10 ditët e para të janarit janë shënuar...

Krim në familje në periferi të Tiranës, kunati vret kunatën në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në periferi të zonën e Paskuqanit gjatë orëve të fundit. Kunati, Erdet Capoku ka goditur me sende të forta duke...

E dhëna që mund të çojë policinë në zbardhjen e vrasjes...

Policia dhe prokuroria vazhdojnë hetimet për të zbardhur vrasjen e ndodhur në Rrëshen më 7 janar. Hetuesit kanë në dorë një të dhënë me...

U vra nga nipi i burrit/ Detajet tronditëse të treguara nga...

Familjarët e viktimës 50 vjeçare Drita Saliaj, e cila u vra e më pas u hodh në rezervuar nga nipi i burrit dhe dy...

Mallakastër/ I futen në banesë për ta grabitur, nipi i burrit...

Një grua 50 vjeçare është rrëmbyer e më pas vrarë nga nipi i burrit të saj dhe dy shokë të tij, të cilët i...

Vrasja e Kastriot Reçit, AMA: Nuk rezulton pronar, televizionit “M+” i...

Pas vrasjes së Kastriot Reçit, i cili sipas informacioneve fillestare njihej si pronari i një televizioni lokal në Lezhë të quajtur “Media Plus”, ka...

U vra me armë zjarri, Kastriot Reçi kishte humbur të afërmin...

Pronari i një televizioni lokal në Lezhë, Kastriot Reçi, u vra mëngjesin e sotëm me armë zjarri. Reçi, i cili ishte prej vitesh pronar i...

Vjehrri i vrau djalin me nusen, rrëfimi i të atit: Dy...

Alil Musai, babai i Veton Musait, djali i cili u vra bashkë me të shoqen nga vjehrri i tij në Australi tregon mes emocionesh...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!