14 C
Tirana
04/06/2020
Home Tags Vrasje

Tag: vrasje

Ekzekutimi i kryekomisarit Artan Cuku, i arrestuari tregon kush është porositësi...

Për vrasjen e kryekomisarit Artan Cuku u arrestua Mikel Shallari. Shallari ka treguar sot në prokurori se ekzekutimi ishte porositur nga Bledar Jambelli. Emri bëhet...

Gjykata e la në burg, avokati: Gjuzi ishte te vjehrra, s’ka...

Ditën e sotme Gjykata e Tiranës vendosi të lërë në burg Kastriot Gjuzin, pasi dyshohet se ka vrarë shtetin Mario Majollari për hakmarrje pasi...

Vrasja e Mario Majollarit, flet pastor Vilajeti: S’dështoi Suedia apo babai,...

Për vrasjen e paralajmëruar të Mario Majollarit, ka folur dhe pastori Paulin Vilajeti. I ftuar në “Opinion”, pastoi u shpreh se në këtë rast nuk...

Vrasja në Tiranë; kjo është e shkuara kriminale e babait të...

Janë zbuluar detaje të reja rreth vrasjes së Marjo Mallojari në Kinostudio. Sipas informacioneve, babai i viktimës, Avni Majallari është i dënuar me “Burgim...

Vritet me armë zjarri 25-vjeçari në Tropojë

Një 25-vjeçar është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në fshatin Luzhë të Tropojës. Mësohet se viktima është shtetasi R.A. 25 vjeç. Detajet e...

Vrau biznesmenin e lixhave, ky është momenti i arrestimit të autorit...

I prangosur dhe nën masa të rrepta sigurie është arrestuar ditën e djeshme autori i dyshuar i vrasjes së biznesmenit të lixhave në Dibër,...

Vrasja e 20-vjeçarit shqiptar në Islandë, familjarët kërkojnë dëmshpërblim monetar

Shtetasi islandez Dagur Hoe, i cili vrau në muajin dhjetor 20 vjeçarin shqiptar, Klevis Sula dhe plagosi një person tjetër ka dalë sot para...

Vrasja e vjehrrës nga nusja në Tiranë, policia: Burri kishte dijeni...

Policia e Tiranës ka zbardhur ngjarjen e një viti më parë ku gjeti vdekjen shtetësja Lirije Lami, 48-vjeç, e cila rezulton të jetë helmuar...

Vrasja e avokatit grek, shqiptari zbulon detaje të reja: Kam fëmijë...

Shqiptari Mikel Brahimaj, i cili është i arrestuar për vrasjen e avokatit grek,  Mixalis Zafeiropoulos ka folur nga burgu për mediat e Athinës. Në një...

“Më qëlluan me celular në kokë, unë jam viktima”, rrëfehet adoleshentit...

Autori i vrasjes me thikë ditën e premte në Durrës, Devid Lala, ku humbi jetën adoleshenti Anxhelo Gjokuzaj ka deklaruar para gjykatës se nuk...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!