24/01/2020
Home Tags Xhisiela Maloku

Tag: Xhisiela Maloku

Ka patur debate televizive për Xhisielën, por jo për ikjen e...

Hysni Ndreu Ndër të gjitha lajmet e këqija që kanë shenjuar periudhën tridhjetëvjeçare paskomuniste në Shqipëri, ikja e shkrimtarit, përkthyesit e profesorit Agron Tufa mund...

I dyshuar për atentatin ndaj prokurorit, kush është Redjan Rraja, dy...

Autoritete kanë vënë në pranga një person të dyshuar lidhur me atentatit e të premtes në Shkozet të Durrësit, Redjan Rraja. Makina në të cilën...

‘Xhisiela’, Prokuroria kërkon 1 vit burg për djalin e deputetit të...

Prokuroria e Krujës ka kërkuar një vit burg për Rexhep Rrajën, djali i Rrahman Rrajës, deputet i Partisë Socialiste. Në paraqitjen e pretencës, prokuroria...

Gjykata pranon kërkesën për gjykim të shkurtuar për djalin e deputetit...

Gjykata e Krujës ka pranuar kërkesën për gjykim të shkurtuar nga djali i deputetit të PS, Rexhep Rraja. Me pranimin e kërkesës, në rast...

Ironizon ish-ministri: Fatmiri u dogj vetë me cigare si Xhisiela

Dorëheqja e Fatmir Xhafajt nga posti i Ministrisë së Brendshme ka ngjallur reagime të shumta nga politika. Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani në një...

Rexhep Rraja kërkon gjykim të shkurtuar; pranon aktet e dosjes hetimore

Sot në Gjykatën e Krujës ka shkuar dosja e Rexhep Rrajes, djalit të deputetit të Partisë Socialiste, i cili akuzohet për veprën penale të...

“Xhisiela” çon në Prokurorinë e Tiranës edhe kreun e Bashkisë Krujë

Kreu i Bashkisë Krujë, Artur Bushi është thirrur sot për të dhënë dëshminë e tij në Prokurorinë e Tiranës, lidhur me rastin e Xhisiela...

Përgjimi ambiental mes Xhisielës dhe Rexhepit: Ti m’hangre m’çmene. S’do flas...

“Balkanweb” ka publikuar bisedën e përgjimit ambjental mes Xhisiela Malokut dhe Rexhep Rrajes. Përgjimi është kryer në Prokurorinë e Krujës, në datën 29 shtator...

Gazetarja për Xhisielën: Ajo syzet 400 euro, unë dhuratë nga vëllezërit....

Xhisiela Maloku, në një prononcim për median nga Gjykata e Apelit, i doli në krah Rexhep Rrajes, madje duke kërcënuar dhe gazetararët me padi...

Nga kush mëson Xhisiela? Ish-e dashura e Rexhep Rrajës kërcënon mediat...

Xhisiela Maloku ka kërcënuar sot mediat se do i padisë në prokurori për shpifje nëse do të vijojnë të merren me çështjen e saj....

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!