26/01/2020
Home Tags Xhisiela Maloku

Tag: Xhisiela Maloku

Fotot/ Gjeni momentin e puthjes midis Xhisielës dhe Rexhepit; ‘Report Tv’...

Report Tv dhe Shqiptarja.com kanë publikuar disa foto ekskluzive ku pretendojnë se shfaqen Xhisiela Maloku dhe Rexhep Rraja duke u puthur pasi dalin nga...

Avokati i Rexhep Rrajes përplaset me gjyqtaren: Jeni nën presionin e...

Avokati i Rexhep Rrajes është përplasur me trupin gjykues në Gjykatën e Apelit ditën e sotme ku u la në fuqi vendimi i gjykatës...

Seanca për Rrajën, Xhisiela shfaqet përpara Gjykatës: Jam këtu për të...

Xhisiela Maloku është shfaqur përpara Gjykatës së Tiranës pak pasi përfundoi seanca për Rexhep Rrajën, ish-i dashuri i saj të cilin e ka denoncuar...

Rexhep Rraja kërkon lirimin, Zhupa: A janë këto indicie se Xhisielën...

Rexhep Rraja kërkon lirimin me pretekstin se Xhisiela Maloku ka tërhequr denoncimin. Pas këtij veprimi të të dyshuarit si dhunues i Xhisielës, ka reaguar...

Rexhep Rraja kërkon lirinë, këta janë gjyqtarët që do të marrin...

Rexhep Rraja është denoncuar nga ish-e dashura e tij, Xhisiela Maloku, për dhunë të vazhdueshme, një ngjarje që ka trazuar edhe politikën në Shqipëri....

Dhuna ndaj Xhisielës, Rama bën përgjegjës Bashën: Lëshojeni vajzën, është pengu...

Pas deklaratës së kreut të PD-së, Lulzim Basha, ku foli për krijimin e një shteti paralel nga kryeministri Edi Rama, ky i fundit është...

Tritoli në banesën e Xhisiela Malokut, policia: Dyshojmë për inskenim të...

Ekspertët e Krimeve të rënda në Policinë e Durrësit kanë nisur hetimet për ngjarjen e ndodhur dy net më parë në fshatin Larushk të...

Merret në mbrojtje Xhisiela Maloku, furgoni i FNSH-së vendoset pranë banesës...

Një ditë më parë, policia njoftoi lëshimin e një urdhri mbrojtjeje për Xhisiela Malokun, pasi në banesën e gjyshërve të saj, ku jeton edhe...

Akuzuan opozitën për tritolin në Fushë Krujë/ Reagon Berisha: Xhisiela ka...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas ngjarjes që ndodhi sot në Fushë-Krujë, ku banesës së gjyshit të Xhisiela Malokut iu vendos lëndë plasëse. Përmes një...

Xhisiela akuzon opozitën për tritolin, Mentor Kikia: Nuk ia vlen të...

Xhisiela Maloku akuzoi opozitën për shpërthimin me tritol pranë banesës së shtëpisë së gjyshërve të saj. Ajo akuzon PD se “po bën lojë politike”. Pas...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!