24/01/2020
Home Tags Xhisiela Maloku

Tag: Xhisiela Maloku

Merren në pyetje nëna dhe motra e Xhisiela Malokut; djali i...

Prokuroria e Fushë-Krujës ka marrë sot në pyetje nënën dhe motrën e Xhisiela Malokut, 25 vjeçares që ka kallëzuar për dhunë djalin e deputetit...

“Lironi Xhisielën!”, shoqëria civile protestë para Kryeministrisë

Ditën e hënë përpara Kryeministrisë shoqëria civile do të zhvillojë një protestë në shenjë sensibilizimi me Xhisiela Malokun, vajzën që u dhunua nga djali...

Berisha: Arsyeja pse dosja e Xhisielës iu hoq Nuhut dhe iu...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetari, duke treguar sipas tij arsyen se përse dosja e Xhisielda Malokut (vajzës që denoncoi për...

Flet Xhisiela Maloku: E vërteta e ngjarjes me djalin e deputetit...

Xhisiela Maloku, vajza që sipas dëshmisë së ish-efektivit i policisë Emiljano Nuhu është dhunuar nga djali i deputetit socialist Rrahman Rrahja, ka dhënë një...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!