14 C
Tirana
05/04/2020
Home Tags Ylli Manjani

Tag: Ylli Manjani

Ku dallon Rama nga Meta? Lexoni “analizën” e Ylli Manjanit

Ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, shkruan se këtë muaj nuk ka menduar të merret me politikën, por një pyetje mbi politikën e ka ngacmuar...

Mandati i deputetit, Ylli Manjani: Formalitet i tepruar! Politika nuk bëhet...

Ylli Manjani e refuzon mandatin e deputetit për 40 ditë. Pas dorëzimit të mandatit nga Ilir Meta që mori postin e kreut të shtetit,...

Manjani ironizon Ramën: Fajin e kanë ata që vdesin. Kështu thoje...

Sarkastik në këtë koment ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani lidhur me reagimin e kryeministrit Edi Rama për humbjen  e katër jetëve në ujërat e...

Ylli Manjani merr në mbrojtje të Ahmetajn dhe sulmon median dhe...

Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka dalë në krah të ish-ministrit të Fanacave Arben Ahmetaj, duke akuzuar median dhe qytetarët se ka fare...

Ylli Manjani propozon ndryshimin e sistemit zgjedhor: Është “hajduti” më i...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani kërkon që energjia e kritikës post-zgjedhor të mos përqëndrohet tek shit-blerja e votës, pasi ky fenomen do të vazhdojë,...

Manjani mesazh Ramës: Shtyje deri nesër po deshe orarin e votimeve…

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar pjesëmarrjen e ulët në zgjedhjet parlamentare dhe i drejton një mesazh kryeministrit Edi Rama kur thotë se...

Shkarkimi i zv/ministrit Marko, Ylli Manjani: Rama ka konsumuar një krye-vepër...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shprehet se kryeministri Edi Rama me shkarkimin e Ilir Markos ka konsumuar një krye-vepër penale. Sipas Manjanit, zv/ministri emërohet dhe...

Ylli Manjani me LSI i japin goditjen e parë paktit Rama-Basha,...

Kolegji Zgjedhor ka pranuar kërkesën e Lëvizjes Socialiste për Integrim që anëtarin e tretë të numëruesve në Grupet e Numërimit të Votave, për zgjedhjet...

Nga Gjin Gjoni te Artur Malaj, tetë gjyqtarët që do të...

Pas tre muajsh protestë të pandërprë në bulevard, bllokim rrugësh, bojkot të zgjedhjeve në Kavajë, kërkesë për mosbindje civile dhe paralajmërim për krijimin e...

“200 mijë shqiptarë aplikuan për Lotarinë Amerikane”, Manjani ironizon qeverinë: Çudi!...

Aplikimi i 200 mijë shqiptarëve për Lotarinë Amerikane ka nxitur ish-Ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani të reagojë dhe të thumbojë qeverinë. Përmes një statusi në...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!