14 C
Tirana
05/04/2020
Home Tags Ylli Manjani

Tag: Ylli Manjani

Shkarkimi i Metës, sherr mes Gjonit dhe Manjanit: Po luftoj në...

Një status ironik i ish-ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani pas qëndrimeve të deputetëve të opozitës parlamentare për shkarkimin e presidentit Ilir Meta është kthyer...

Deklaratat e PS-së për shkarkimin e Metës/ Manjani: Sipas Edi Ramës...

Pas deklaratave të PS-së se do të nisnin procedurat për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, pas çdekretimit të datës së zgjedhjeve që ai firmosi...

Pjesëmarrja e lartë në protestën e opozitës, ish-ministri: Meritë e arrogancës...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani komentin numrin e lartë të pjesëmarrësve të ardhur mbrëmë në protestën e opozitës nga të gjitha rrethet në Tiranë. Sipas...

Zgjedhjet në PE, Manjani ironi me tre zyrtarët e BE: Romana-Mogherini-Hahn...

Ish ministri Ylli Manjani nuk i ka kursyer ironitë me përfaqësuesit e BE të përfshirë në procesin e integrimit të Shqipërisë, pas rezultateve të...

Ish-ministri: Dëmi që Becchetti do t’i faturojë Shqipërisë është më shumë...

Ish-ministri i Drejtësisë, juristi Ylli Manjani ka reaguar pas skandalit më të fundit, ku biznesmeni italian Francesco Becchetti fitoi gjyqin ndërkombëtar kundër Shqipërisë, pas...

Autor i shkrimit në Bild? Manjani -Ramës: Po gënjen nga mllefi që...

Kryeministri Edi Rama ka mohuar akuzat e gazetës Bild, që e cilësoi si gangster dhe të përfshirë në dosjen ‘184’ në blerjen e votave...

Protagonist në Bild, Manjani: Pse u përzgjodha nga gazeta gjermane

Ylli Manjani ishte mes të intervistuarve nga gazeta Bild,  e cila publikoi një artikull me nota kritike ndaj qeverisë shqiptare dhe kryeministrit Edi Rama....

Bindja Demokratike/ Manjani i bën ofertë Patozit nëse heq firmat e...

Në një kohë që persona të ndryshëm vijojnë të denoncojmë partinë Bindja Demokratike për falsifikimin e firmave, ka reaguar edhe Ylli Manjani. Ish-ministri i Drejtësisë...

Palmer në Tiranë/ Ish-ministri: Kryeministri provokon zgjedhje të parakohshme nëpërmjet një...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar vizitën e Mathew Palmer, zv/ndihmës Sekretar i Shtetit amerikan sot dhe nesër në Tiranë. Në një reagim në...

Manjani i nxjerr sekretin kandidatit që pranoi mandatin e deputetit: Kjo...

Sot, katër deputetët të LSI u betuan në Kuvend pas djegies së mandateve nga opozita, ndërsa disa të tjerë kanë dorëzuar formularët e dekriminalizimit...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!