17 C
Tirana
09/07/2020
Home Tags Zedhenes

Tag: zedhenes

Zëdhënësi i presidentit e quan deputetin lolo dhe pupac, ndërsa kuvendin...

Zëdhënësi i presidentit Ilir Meta, e ka quajtur deputetin e opozitës parlamentare, Valter Halitin,  “një rrogëtar të paligjshëm të Rilindjes që ushqehet me përshesh...

Zëdhënësi i Metës: Parlamenti është ilegjitim, do të marrë përgjigjen e...

Tedi Blushi, këshilltar për Mediet dhe zëdhënës i Presidentit Ilir Meta e konsideron ilegj9itim parlamentin aktual, që pritet të shqyrtojë kërkesën për shkarkim ndaj...

Ish-zëdhënësi i NATO-s Shea i tronditur: Çudi se si Serbia nuk...

Ish zëdhënës i NATO-s, Jamie Shea, ndihet i tronditur kur sheh që edhe dy dekada më pas, Serbia e paraqet veten të viktimizuar dhe...

Rama harron Tahirin, kthehet në ‘zëdhënës’ të Fatmir Xhafës

Kryeminsitri Edi Rama duket se ka nisur ta harrojë performancën e Saimir Tahirit në krye të ministrisë së Brendshme. Mbrëmjen e sotme, kreu i...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!