27/01/2020
Home Tags Zhduk

Tag: zhduk

Situatë emergjente në Bahamas, mbi 2500 të zhdukur dhe mijëra të...

Përveç shkatërrimeve të mëdha, uragani Dorian ka shkaktuar edhe tragjedi në njerëz në Bahamas. Shërbimet e emergjencës në ishujt kanë regjistruar 2,500 persona të...

‘Zhduket’ një fshat shqiptar

Fenomeni i rrëshqitjes së tokës është përhapur në të gjitha zonat e Shqipërisë. “Fiks Fare” udhëtoi drejt fshatit Blinisht në zonën e Repsit. Fshat...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!