30 C
Tirana
07/08/2020
Home Tags Zijad Beçiroviç

Tag: Zijad Beçiroviç

Zijad Beçiroviç: Shqipëria shtet mafioz, Rama do ketë fatin e Millosheviçit

Pak ditë më parë, Instituti i Studimeve Ballkanike dhe të Lindjes së Mesme, realizoi një studim, në bazë të së cilës, thuhej se Kryeministri...

LAJMET E FUNDIT

error: Content is protected !!