Të shtëna me armë në ‘Astir’, plagoset 22-vjeçari

Të shtëna armësh  ka patur ditën e sotme në zonën e Astrit në kryeqytet. Si pasojë mësohet se i plagosur ka mbetur 22 vjeçari me iniciale G.K.

I riu është dërguar me urgjencë në spital. Ndërkohë policia po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe arrestimin e autorëve, të cilët mësohet se u larguan menjëherë nga vendngjarja.