Turi ankohet, Orinda i nxjerr të palarat

Çifti i ekranit të Vizion Plus, Orinda dhe Turi , të cilët janë shumë të dashur për publikun shqiptar kanë treguar se edhe ata kanë ankesa për njëri-tjetrin.  Një foto e postuar nga Orinda në Instagram në një zonë malore me dëborë ka përfituar të bëjë dhe një koment Turi i cili me shaka është ‘ankuar’ se shkaku i këtyre fotove ajo do të sëmuret.

“Bukur shumë! Pastaj fillon temperatura, dhimbje fyti dhe paracetamoli”, shkruan Turi.  Më pas, ka reaguar vet Orinda e cila ka shtuar: “Po qahesh ti se po më bën yzmet, besoj. U r so funny Tuiii”.

 

#ifeelitcoming #love #joy #sunnysessions #sunnyday

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on