U ‘zhduk’ nga rrjetet sociale, Anjeza Shahini shfaqet pesë muajshe shtatzënë

Për disa muaj këngëtarja shqiptare Anjeza Shahini u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale, por u shfaq mbëmjen e sotme me një foto shumë domethënëse dhe një lajm të mrekullueshëm.

Anjeza ka lajmëruar  të gjithë miqtë e saj se është shtatzënë 20 muajshe dhe kjo ka qenë arsyeja e mungesës së saj.

“”Does my BUMP look big in this” 😱😜🤰🏻❤ Kërkoj ndjesë për mungesën në FB e Insta miqtë e mi, por sic e shikoni kam qenë pak e ngarkua”, shkruan Anjeza në Facebook.

Kujtojmë që Anjeza prej tre vitesh është martuar me diplomatin anglez Paul Edward Conolly.