KRYESORE

Vdes turisti amerikan në Sarandë

Vdes turisti amerikan në Sarandë

Një tjetër pushues ka ndërruar jetë në bregdetin shqipar.

Pushuesi ka qenë një turist amerikan i cili ka humbur jetën në qytetin e Sarandë. Pushuesi amerikane është i moshës 62-vjeçare dhe sipas të dhënave paraprake ka qenë për pushime në Sarandë.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së 62-vjeçarit por policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ditari politik

Të fundit