Veshja e pazakontë e Alketa Vejsiut për në punë (Foto)

Moderatoja e njohur Alketa Vejsiu duket tejet bukur në fotot e fundit të publikuara në llogarinë e saj personale, në Instagram.

Duke qenë mjaft aktive Alketa shumë shpesh i ‘qeras’ fansat e saj foto të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Në një foto të postuar në Instagram, ajo shihet mbi një biçikletë, në një pozë prej çapkëneje ku ka nxjerrë dhe gjuhën.

“Luksi i vërtetë është të shkosh në punë me biçikletë! Në punë me biçikletë, sepse jetoj afër punës dhe sepse punën e kam për fat afër parkut të liqenit ku sapo ka përfunduar korsia e vrapit dhe biçikletave, gjë që ma bën dhe më të dashur Tiranën time të bukur!”-ka shkruar moderatorja e famshme.

vejsiu_brend_alajmit.png