KRYESORE

Vetëm me një gjethe, Oriola Marashi pozon gjysmë topless

Modelja Oriola Marashi ka postuar disa foto të nxehta teksa po shijon ende ditët e fundit të gushtit. E veshur vetëm me të brendshme dhe duke vendosur në pah të pasmet bombastike, Oriola Marashi nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.

Në njërën nga fotot, ajo ka pozuar me të brendshme dhe në pjesën lart pa asgjë fare vetëm me një gjethe.

Për më tepër shihni fotot:

 

Ditari politik

Të fundit