KRYESORE

Video/ Përfshihet në flakë hyrja e bashkisë së Kamzës

Video/ Përfshihet në flakë hyrja e bashkisë së

Përfshihet nga flakët hyrja e godinës së Bashkisë së Kamzës.

Nuk dihet ende shkaku dhe i zjarrit, ndërsa pamjet e mëposhtme janë publikuar nga ish-kreu i bashkisë, Xhelal Mziu.

Siç duket nga video, ka marrë flakë streha e hyrjes kryesore e Bashkisë Kamëz.

Ditari politik

Të fundit