Video/ Publikohet bashkëpunimi i Maitre Gims me Dhurata Dorën

U bënë disa ditë që po përflitet për bashkëpunimin e shumëpritur të Dhurata Dorës me këngëtarin e famshëm francez Maitre Gims.

Kënga mban autorsinë e Gims dhe titullohet “Te Quiero” dhe është në bashkëpunim edhe me DJ Assad për veç Dhurata Dorës.

Në tetor, lajmi u dha se është Kida ajo që do ë bashkëpunojë me artistin francez por mesa duket gjërat kanë marrë rrjedhë tjetër dhe ende nuk dihen arsyet.

Dhurata Dora pjesën e saj e këndon në shqip dhe për momentin është publikuar vetëm versioni audio i këngës. Nuk dihet nëse do pasohet me një klip.