‘Xhisiela’, Basha përfundon dëshminë në Prokurori: Kam një mesazh të qartë për Edi Ramën…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka përfunduar dëshminë në prokurori sa i përket çështjes së Xhisiela Malokut. Basha është paditur nga Taulant Balla, deputeti i PS, për “kallzim të rremë” dhe “fyerje”. Pasi doli nga ambientet e organit të akuzës, Basha deklaroi se kishte një mesazh të qartë për kryeministrin Edi Rama: “Thirrja e … Continue reading ‘Xhisiela’, Basha përfundon dëshminë në Prokurori: Kam një mesazh të qartë për Edi Ramën…