Zyrtarja e LSI bëhet nënë për herë të dytë, vjen në jetë Nikol

Momenti i shumëpritur për të erdhi. Nënkryetarja e LSI, Erisa Xhixho është bërë nënë për herë të dytë dhe ditën e sotme ka sjellë në jetë vajzën e saj, të cilën e ka pagëzuar me emrin Nikol.

Lajmin e bukur, politikania e ka ndarë me të gjithë në rrjetet sociale, ku shkruan:

“Ka lindur një engjëll me emrin Nikol që erdhi në shtëpi për të festuar ditëlindjen e vëllait Henri…E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti”, ka shkruar Erisa në postimin e saj ku duket dora e vogëlushes.

Duke lënë të kuptohet se vogëlushja ka lindur në të njëjtën ditë me djalin e madh të Xhixhos. Kështu, Erisa tashmë do të festojë gjithmonë dy gëzime në një ditë.