Flash News

E-TJERA

Divorci me Kryemadhin, publikohet padia e Metës në gjykatë

Divorci me Kryemadhin, publikohet padia e Metës në gjykatë

Ilir Meta ka kërkuar në gjykatë divorc me Monika Kryemadhin. Lajmi për ndarjen e çiftit të politikanëve prej 30 vitesh kryetarë dhe ish-kryetarë të Lëvizjes Socialiste për Integrim aktualisht Partia e Lirisë u dha sonte në Syri TV. 

Pas deklarates, BalkanWeb ka publikuar dokumentin që përmban padinë e ish-Presidentit të Republikës, të dorëzuar sot në Gjykatën e Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm.

Divorci me Kryemadhin, publikohet padia e Metës në gjykatë

Të fundit