Flash News

POLITIKOFF

Mozzik i thotë ‘Të Dua’ Hanës, kënga dedikim për vogëlushen

Mozzik i thotë ‘Të Dua’ Hanës, kënga dedikim

Mozzik publikoi një ditë më parë këngën e tij të fundit “Të Dua”, një dedikim për vajzën e tij Hana.

Vargjet e saj janë një panoramë e historisë së tij me ish-partnerem Loredana Zefi. Mozzik i drejtohet vogëlushes Hana me fjalë prekëse teksa jep një mesazh edhe për çiftet të cilët ndahen dhe fëmijët që jetojnë në distancë nga njëri prind.

Mozzik deklaroi se me këngën ‘Të Dua’ ai flet për herë të fundit mbi marrëdhënien me vajzën e tij Hanën dhe jetën personale. Ajo çka bie në sy në tekst është përmendja disa herë e Loredanës, teksa ai kërkon nga Hana të mos e zëvendësojë me dikë tjetër babain e saj.

 

Të fundit