Flash News

POLITIKOFF

Fjoralba Ponari nuk do të jetë më pjesë e "E diell"

Fjoralba Ponari nuk do të jetë më pjesë e "E

Fjoralba Ponari është kthyer në një nga moderatoret e dashura të publikut shqiptar. Prej disa sezonesh ajo moderonte rubrika të ndryshme në "Ediell" në Top Channel por tashmë i ka ardhur fundi rrugëtimit të saj në këtë emision.

Puntata e fundit e “Beauty” ka qenë edhe finalizimi i rrugëtimit të saj 2-vjeçar në “E Diell”.

“Sot, teksa ndiqja nga ekrani finalen e “Beauty-t”, më pushtuan rrufeshëm sekuenca episodesh, momentesh, ndjesish… sepse bashkë me “Beauty-n”, sot finalizova në mënyrën më të mirë të mundshme dhe një eksperiencë timen 2-vjeçare me “E Diell”, emisionin që gjithmonë do të mbajë një vend special në zemrën time. Një program që më ka ndihmuar e që i kam marrë maksimumin teksa rritesha jo vetëm në profesion, por edhe si njeri. Për këtë i jam pafund mirënjohëse familjes “E Diell”- ka shkruar Fjoralba në një postim në Instastory.

Moderatores i është besuar një emision tjetër në Top Channel. Prej disa javësh, ajo moderon emisionin "Më thuaj një dëshirë" i cili ka shumë emocione dhe është pritur mjaft mirë nga publiku.

Fjoralba Ponari nuk do të jetë më pjesë e "E

Ditari politik

Të fundit