POLITIKOFF

Fjoralba Ponari tregon pas riinfektimit me Covid-19: Jam dobësuar dhe nuk shijoj asgjë

Fjoralba Ponari tregon pas riinfektimit me Covid-19: Jam dobësuar dhe nuk

Fjoralba Ponari është infektuar për herë të dytë me Covid-19 dhe këtë lajme komunikoi vetë moderatorja para disa ditësh.

Në bashkëbisedimin me ndjekësit e saj në InstaStory, ajo zbuloi se simptomat këtë radhë ishin më të rënda sesa në infektimin e parë:

“Tensioni i ulët (që nuk më ka ndodhur kurrë) dhe humbja e balancës (e justifikova me pagjumësinë dhe lodhjen në punë” më bënë të kisha dyshime por prapë më dukej e vështirë duke patur parasysh që e kam kaluar dhe se sa e kujdesshme kam qenë. Pikat mbi “i” i vuri temperatura në darkë dhe dhimbja therëse e kockave.”

Fjoralba Ponari tregon pas riinfektimit me Covid-19: Jam dobësuar dhe nukFjoralba Ponari tregon pas riinfektimit me Covid-19: Jam dobësuar dhe nuk

Ditari politik

Të fundit