Flash News

E-TJERA

Akuzohet për fshehje dhe mos deklarim të pasurisë, Llalla mbërrin në GJKKO

Akuzohet për fshehje dhe mos deklarim të pasurisë, Llalla
Adriatik Llalla

Ish-kryeprokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla mbërriti sot në Gjykatën e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit, ku do të mbahet seanca e radhës ndaj tij. 

Ai akuzohet për fshehje dhe mos deklarim të pasurisë. Gjykimi ndaj Llallës nisi nga fillimi në seancën e 16 prillit. Ish-kryeprokurori ka vendosur që të jetë i pranishën në të gjitha seancat e gjykimit.

Të fundit