E-TJERA

Plagoset një person në Shkodër, dërgohet me urgjencë drejt Traumës; ishte i shpallur në kërkim

Plagoset një person në Shkodër, dërgohet me urgjencë

Një tjetër plagosje ka ndodhur në vendin tonë. Një person rreth të 50-ave ka mbetur i plagosur nga një armë zjarri në Shkodër.

Ai është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Nga informacionet paraprake, dyshohet se i plagosuri ka qenë në kërkim.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e rrethanave dhe pritet një njoftim zyrtar lidhur me këtë ngjarje.

Të fundit