Flash News

Bota

VIDEO/ Rrëzohet sërish Joe Biden

VIDEO/ Rrëzohet sërish Joe Biden

Presidenti i SHBA-ve, Joe Biden është përballur me një tjetër incident. Lideri amerikan u pengua dhe rrëzua gjatë një ceremonie diplomimi në Akademinë e Forcave Ajrore të SHBA në Kolorado.

Të pranishmit nxituan dhe e ndihmuan të ngrihej. Më pas Biden shkoi në vendin e tij, duke mos treguar ndonjë trokitje serioze. Biden, 80 vjeç, është presidenti më i vjetër në historinë e SHBA.

Ndërsa presidenti u ndihmua të ngrihej, ai tregoi me gisht pas tij se çfarë e pengoi. Drejtori i komunikimit të Shtëpisë së Bardhë, Ben LaBolt shkroi në Twitter se presidenti ishte mirë.


 

 

 

Të fundit