Flash News

Ditari i Maxhorancës

VIDEO/ Debatet në Kuvend, Ermonela Felaj “shthur” gojën: Vari l*sht…

VIDEO/ Debatet në Kuvend, Ermonela Felaj “shthur” gojën:

Mes debateve të shumta që u bënë këtë të enjte në Kuvend sa i takon projektligjit për rritjen e pagave për deputetët dhe ministrat, po ashtu dhe të administratës publike, duket se zëvendëskryetaren e Kuvendit, Ermonela Felajn e kanë lënë nervat.

Teksa vijonte me procesin e votimit, Felaj për një çast harroi se kishte hapur mikrofonin dhe tha: “vari leshtë!“.

Duket se diçka nuk ka shkuar me disa dokumente, që Felaj i kërkoi sekretares së Kuvendit, por papritur bëri gafën duke “shthurur” gojën.

Të fundit