Flash News

E-TJERA

Aksident në Gjadër, dy të plagosur

Aksident në Gjadër, dy të plagosur

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Gjadër të Lezhës.

Dy makina janë përplasur e si pasojë kanë mbetur të plagosur dy shoferët e mjeteve, Hajri Kalaj dhe Shkëlqim Elezi, të cilët janë dërguar për ndihmë në spital.

Kalimtarë dhe banorë të tjerë të zonës po tentojnë që të nxjerrin personin e bllokuar nga makina.

Të fundit