Flash News

E-TJERA

Aksidentohet çifti shqiptar në Amerikë, humb jetën gruaja shtatëzanë

Aksidentohet çifti shqiptar në Amerikë, humb jetën gruaja

Një çift shqiptarësh janë përfshirë në një aksident në SHBA. Gruaja, e cila ishte shtatëzanë dhe pristë të lindte në muaji prill ka humbur jetën si pasojë e aksidentit.

Viktimë mbeti 23-vjeçarja Adriana Sylmetaj. Ndërsa bashkëshorti i saj, Adem Nikeziç ndodhet në spital.

Shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia tejet e lartë. Mediat vendase raportojnë se Adem Nikeziç po e drejtonte mjetin në gjendje të dehur.

Ai akuzohet për vrasje nga pakujdesia. Aksidenti ka qenë i rëndë dhe automjeti është ndarë në tre pjesë.

Trupi i pajetë i së resë është gjetur jashtë mjetit. Çifti banonte në Great Kills.

 

Të fundit