Flash News

E-TJERA

Dhunoi gruan me shufra hekuri, arrestohet shqiptari në Greqi

Dhunoi gruan me shufra hekuri, arrestohet shqiptari në Greqi

Policia greke  ka arrestuar një 46-vjeçar shqiptar, pasi akuzohet se ka dhunuar bashkëshorten e tij 25-vjeçare.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur të premten, ndërsa shqiptari është vënë në pranga mëngjesin e kësaj të diele.

E reja ka denoncuar në polici se është goditur me shufra hekuri në duar dhe fytyrë. Menjëherë policia ka shoqëruar gruan dhe e ka marrë në pyetje, ndërsa pas ndihmës mjekësore ajo është larguar.

Ndërkohë autori 46-vjeçar është arrestuar nga Policia dhe po mbahet në burg, ndërsa të martën pritet të dalë para Prokurorisë.

Të fundit